5-13
  JELŠINGRAD   URADNA POSTAVITEV - OK
  ŠRIMPF ROK    
  LORBEK BOŠTJAN    
  KLEMEN TAŠNER    
       
2 KOVAČIČ TOMI (SS) 5,5 kapetan - ZAGAJŠEK ANDREJ
3 PRINČIČ ROK 5 GSM: 041 209 429
4-5 PROSEN JURE 1  
4-5 FAJS DRAGO (SS)  1
6 ŠANTEK IVO (SS) 0,5 predviden čas odigravanja tekem:
7-12 ZAGAJŠEK ANDREJ (SS)   TOREK: 17.00
7-12 GOBEC SLAVKO  
7-12 MURKO JOŽE   Kraj: Šmarje pri Jelšah
7-12 MAJCEN MARJAN (SS)    
7-12 ZAGAJŠEK ROBI
7-12 PINOZA DUŠAN    
       
  IMENO   URADNA POSTAVITEV - OK
SAMO MRKŠA
  JURE PIRŠ    
  RENE ŽVAN   kapetan - ŠELEKAR DARKO
      GSM: 041 794 071
2-9 ZVONKO IVAČIČ  
2-9 ERAZEM POČIVAVŠEK predviden čas odigravanja tekem:
2-9 IZTOK TADINA ČETRTEK: 17:00
2-9 DARKO ŠELEKAR (SS)
2-9 STANKO PLEVNIK (SS) Kraj: športnI park IMENO (bar Gasilček).
2-9 DARKO PLEVNIK (SS)
2-9 TEJA DROFENIK (SS)
2-9 BOŠTJAN CERAJ
     
  TK KOZJE 1   URADNA POSTAVITEV - OK
HARTL BLAŽ
  HAJD ROK    
      kapetan - HARTL BLAŽ
2-3 KANTOCI MLADEN 7 GSM: 040 418 623
2-3 ŠKERL DAMIR 7  
4 ARTIČ IZTOK 6  
5 CESAREC IGOR 1 predviden čas odigravanja tekem:
6-10 DROBNE OSKAR   ČETRTEK: 18.00
6-10 PERČIČ ZORAN   Kraj: Kozje
6-10 FURLAN MARJAN (SS)    
6-10 HARTL TADEJ  
6-10 HOSTNIK TONI (SS)  
       
  TK KOZJE 2   URADNA POSTAVITEV - OK
ZORENČ DEJAN
HOSTNIK PRIMOŽ
VOLAUŠEK GREGOR
       
2 SOK MATEJ 7 kapetan - GRADIŠEK ROMAN
3 DOBRAVC BOJAN 2,5 GSM: 031 550 579
4 GRADIŠEK ROMAN 1,5 predviden čas odigravanja tekem:
5-6 ZALOKAR JOŽE (SS) 1 PETEK: 18.00
5-6 ZAJC JOŽE (SS) 1
7-8 MLINAR TOMAŽ Kraj: Kozje
7-8 PERČIČ ERVIN (SS)  
     
  TK ŠENTJUR 1   URADNA POSTAVITEV - OK
OGRIZEK MITJA
KOVAČIČ ŽIGA
       
2 MULEJ MAKS (SS) 3 kapetan - VOUK DARE
3 LESKOVŠEK SIMON  2,5 GSM: 041 718 301
4-6 ESIH DARKO (SS) 2
4-6 PREVODNIK CVETO (SS) 2 predviden čas odigravanja tekem:
4-6 RECKO BRANKO 2 PETEK: 18.00
7 KINCL TADEJ 1,5
8 ORAČ TIBOR 1
9-10 HERNAUS JOŽE (SS) 0,5 Kraj: ŠENTJUR
9-10 PEPEVNIK JERNEJ 0,5
11-14 BEDEK MATIJA (SS) 
11-14 KRIVEC BOJAN (SS)
11-14 TURK IGOR (SS)
11-14 VOUK DARE (SS) 
       
     
  TK ROGAŠKA CRYSTAL   URADNA POSTAVITEV - OK
MIKLAUŽIĆ LEON
HUSTIČ JURE
CAJZEK ALJAŽ
       
2-3 MAJCENOVIČ DUŠAN (SS) 3 kapetan - ŽERAK MIRKO
2-3 PALE SAŠA 3 GSM: 041 826 360
4 OŽURA ROBERT (SS) 2
5-7 BAJCER BOŽO (SS) 1 predviden čas odigravanja tekem:
5-7 DROFENIK FRANC (SS) 1 ČETRTEK: 18.00
5-7 HOHNJEC ZLATKO (SS)  1
8-11 BLAŽUN BOJAN N 0,5 Kraj: ROGAŠKA SLATINA
8-11 ČUGALJ BORUT (SS) 0,5
8-11 KOREZ MATEJ  0,5
8-11 ŠAFRANKO BOJAN (SS) 0,5
12-16 KOPINČ SREČKO (SS)
12-16 MAJCENOVIČ IZTOK (SS)
12-16 ŠILJEG NINO (SS)
12-16 UNGAR NEJC
12-16 ŽERAK MIRKO (SS)
       
  TK ROGATEC   URADNA POSTAVITEV - OK
JUTRIŠA SIMON
  JUTRIŠA MARTINA    
  HAUPTMAN VITO    
       
2 PREVOLŠEK GORAN (SS)  4,5 kapetan - PREVOLŠEK GORAN
3 VEŠLIGAJ DAMJAN  3,5 GSM: 068 601 663
4-6 KOLAR JOŠKO (SS) 1 predviden čas odigravanja tekem:
4-6 MUŠIĆ IBRAHIM (SS) 1 ČETRTEK: 17.00
4-6 JUTRIŠA MARJAN (SS)  1 Kraj: ROGATEC
7-11 KLANČNIK SANDI (SS)
7-11 BOŽAK VIKI (SS) 
7-11 SEKIRNIK ŽELJKO (SS)
7-11 VUK ZVONKO (SS)    
7-11 PETROVIČ TOMISLAV    
     
  TK MIROVITA PONIKVA   URADNA POSTAVITEV - OK
GRADIŠNIK ROK 
GALUF BLAŽ
     
2 KUNDIH MIHA 2
3-4 ANDRINEK BOŠTJAN (SS) 1 kapetan - ROK GRADIŠNIK 
3-4 SLUGA DAMJAN (SS) 1 GSM: 031 422 449
5-14 RAVNAK JOŽE (SS)
5-14 TRBOVC IVO (SS) predviden čas odigravanja tekem:
5-14 ZABUKOVŠEK GREGOR (SS)  PETEK: 17.00
5-14 POTOČNIK BRANE (SS) 
5-14 POVH BOJAN (SS) Kraj: PONIKVA
5-14 ČOKL BOŠTJAN (SS)   
5-14 POSPEH MIRO (SS) 
5-14 ZUPANC BORIS (SS)
5-14 ŠIBAL JANEZ (SS)    
5-14 PERČIČ ZORAN    
       
  TK ŠENTJUR 2   URADNA POSTAVITEV - OK
KRIVEC JURE
SPOLENAK ŽAN
       
2 RECKO SANDI 6  
3 ARZENŠEK JANEZ (SS) 5,5 kapetan - JANEZ ARZENŠEK
4-5 DOBOVIŠEK ALEŠ 3 GSM: 041 689 331
4-5 KNEZ MATJAŽ (SS) 3
6 MAJCEN KARLI (SS) 2,5 predviden čas odigravanja tekem:
7 ŠKORJANC JURE (SS) 2 ČETRTEK: 17.00
8-9 ORAČ TIM  
8-9 LESKOVŠEK DEJAN Kraj: ŠENTJUR
   
  TK PLANINA PRI SEVNICI   URADNA POSTAVITEV - OK
ŠPAN MATEJ
TINKARA KOVAČ
TILEN KOVAČ
       
2 BOŠTJAN LONČARIČ 1  
3-4 DARKO ROMIH (SS) 0,5  
3-4 DEJAN RAJH 0,5 kapetan - GREGOR KOVAČ
5-12 IZTOK SENICA   GSM: 051 436 543
5-12 BORUT JAZBINŠEK  
5-12 GREGOR KOVAČ    predviden čas odigravanja tekem:
5-12 BOJAN SENICA   ČETRTEK: 17.00
5-12 SANDI ŠTERPIN  
5-12 ROMAN ROMIH (SS) Kraj: PLANINSKA VAS
5-12 ROMAN PLANKO
5-12 MARKO TOVORNIK