V Ljubljani in Litiji so ta konec tedna nastopali najmlajši

Na igriščih TA Breskvar v Ljubljani in TK As v Litiji je ta konec tedna potekal turnir za najmlajše v starostni kategoriji 8-11 let. V vseh kategorijah je bilo prijavljenih 130 igralcev in igralk. Ti so v soboto nastopili v tenisu do 11 let in v MIDI tenisu, v nedeljo pa še v mini tenisu in tenisu do 10 let. Starejše je v soboto gostila TA Breskvar, zanesljiv zmagovalec turnirja dečkov do 11 let pa je bil domačin Svit Suljić (TABre), ki je v finalu s 6-0 premagal Patrika Semeniča (Gibi). Turnir deklic do 11 let je osvojila Ana Stojneva (MaxLj), ki je bila v finalu s 6-3 boljša od Emme Hrnčič (Bobi). V nedeljo bo še turnir v mini tenisu. TK AS Litija je gostil dečke in deklice v MIDI tenisu. Vse nastopajoče je pogostil sponzor turnirja, Don don d.o.o., ki je poskrbil za izvrstne krofe. V konkurenci dečkov je turnir v MIDI tenisu osvojil Peter Škundrič (ŽtkMb), ki je bil v finalu z 2-0 boljši od Marka Škundriča (ŽtkMb). Pri deklicah zmagoviti niz na turnirjih v MIDI tenisu nadaljuje Veritsa Yaneva iz Brežic. Tokrat je v finalu z 2-0 premagala Uno Grubešić (TK Krško).br> V nedeljo so v Ljubljani nastopali igralci in igralke v mini tenisu. Pri deklicah je slavila Nika Kožuh (Maja), ki je v finalu z 2-0 premagala Saro Kovačevič (Maja). Pri dečkih je zmagal Mark Škundrič (ŽtkMb), ki je bil v finalu z 2-1 boljši od Lukasa Šušteriča (Brežice). Dečki in deklice do 10 let so nastopali v Litiji. Pri deklicah je zmagala Veritsa Yaneva (Brežice). V finalu je s 6-1 premagala Tajo Juvan (AsLit). Pri dečkih je bil najboljši Martin Kolarič (Pvald). V finalu je s 6-1 premagal Petra Škundriča (ŽtkMb). Več o nastopih najmlajših s fotografijami najdete

Via: V Ljubljani in Litiji so ta konec tedna nastopali najmlajši