5-13
  JELŠINGRAD   URADNA POSTAVITEV - OK
       
  ŠRIMPF ROK    
  LORBEK BOŠTJAN    
  KLEMEN TAŠNER    
       
2 KOVAČIČ TOMI (SS) 3,5 kapetan - ZAGAJŠEK ANDREJ
3 ZAGAJŠEK ROBI 2  
4 PRINČIČ ROK 1,5 GSM: 041 209 429
5 PROSEN JURE 1  
6-7 ZAGAJŠEK ANDREJ (SS) 0,5
6-7 GOBEC SLAVKO 0,5
8-12 FAJS DRAGO (SS)   
8-12 ŠANTEK IVO (SS)   predviden čas odigravanja tekem:
8-12 MURKO JOŽE   TOREK: 17.00
8-12 MAJCEN MARJAN (SS)  
8-12 PINOZA DUŠAN   Kraj: Šmarje pri Jelšah
       
  IMENO   URADNA POSTAVITEV - OK
 
IVAN FIRER
  RENE ŽVAN    
      kapetan - ŠELEKAR DARKO
      GSM: 041 794 071
2 IZTOK TADINA 3,5
3 DARKO ŠELEKAR (SS) 2,5 predviden čas odigravanja tekem:
4 SAMO MRKŠA 2 ČETRTEK: 17:00
5-11 JURIJ PIRŠ
5-11 STANKO PLEVNIK (SS)
5-11 DARKO PLEVNIK (SS) Kraj: športnI park IMENO (bar Gasilček).
5-11 TEJA DROFENIK (SS)
5-11 BOŠTJAN CERAJ  
5-11 ERAZEM POČIVAVŠEK  
5-11 ZVONKO IVAČIČ    
     
  TK KOZJE 1   URADNA POSTAVITEV - OK
   
ZORENC DEJAN  
  HAJD ROK    
  ŠKET JAKA    
       
2 ARTIČ IZTOK 6 kapetan - HARTL BLAŽ
3 ŠKERL DAMIR 5 GSM: 040 418 623
4 CESAREC IGOR 4,5  
5 HARTL BLAŽ 3  
6 KANTOCI MLADEN 2,5 predviden čas odigravanja tekem:
7-10 DROBNE OSKAR   ČETRTEK: 18.00
7-10 FURLAN MARJAN (SS)   Kraj: Kozje
7-10 HARTL TADEJ    
7-10 HOSTNIK TONI (SS)    
       
  TK KOZJE 2   URADNA POSTAVITEV - OK
 
HOSTNIK PRIMOŽ
VOLAUŠEK GREGOR  
       
2 ZALOKAR JOŽE (SS) 1 kapetan - GRADIŠEK ROMAN
3-8 SOK MATEJ   GSM: 031 550 579
3-8 DOBRAVC BOJAN   predviden čas odigravanja tekem:
3-8 GRADIŠEK ROMAN   PETEK: 18.00
3-8 ZAJC JOŽE (SS)  
3-8 PERČIČ ZORAN Kraj: Kozje
3-8 PERČIČ ERVIN (SS)  
     
  TK ŠENTJUR 1   URADNA POSTAVITEV - OK
 
SPOLENAK NIK
OGRIZEK MITJA
KOVAČIČ ŽIGA
       
2 ORAČ TIBOR 4  
3 RECKO BRANKO 3,5 kapetan - VOUK DARE
4 MULEJ MAKS (SS) 3 GSM: 041 718 301
5-6 LESKOVŠEK SIMON  2
5-6 ESIH DARKO (SS) 2 predviden čas odigravanja tekem:
7 PREVODNIK CVETO (SS) 1,5 PETEK: 18.00
8 KINCL TADEJ 0,5
9-13 HERNAUS JOŽE (SS)  
9-13 PEPEVNIK JERNEJ   Kraj: ŠENTJUR
9-13 KRIVEC BOJAN (SS)
9-13 TURK IGOR (SS)
9-13 VOUK DARE (SS) 
   
  TK ROGAŠKA CRYSTAL   URADNA POSTAVITEV - OK
 
MIKLAUŽIĆ LEON
CAJZEK ALJAŽ
       
2-3 OŽURA ROBERT (SS) 1,5 kapetan - MAJCENOVIČ IZTOK
2-3 MAJCENOVIČ IZTOK (SS) 1,5 GSM: 031 643 017
4 DROFENIK FRANC (SS) 1
5-11 MAJCENOVIČ DUŠAN (SS)   predviden čas odigravanja tekem:
5-11 PALE SAŠA    
5-11 MATEJ KOREZ   ČETRTEK: 18.00
5-11 HOHNJEC ZLATKO (SS)   
5-11 ŽERAK MIRKO (SS)   Kraj: ROGAŠKA SLATINA
5-11 ŠAFRANKO BOJAN (SS)  
5-11 BAJCER BOŽO (SS)  
     
  TK ROGATEC   URADNA POSTAVITEV - OK
   
JUTRIŠA SIMON  
  JUTRIŠA MARTINA    
  KRIŽANEC GREGOR    
       
2 VEŠLIGAJ DAMJAN 2 kapetan - PREVOLŠEK GORAN
3-5 PREVOLŠEK GORAN (SS)  1 GSM: 068 601 663
3-5 VUK ZVONKO (SS) 1 predviden čas odigravanja tekem:
3-5 PETROVIČ TOMISLAV 1 ČETRTEK: 17.00
6-11 JUTRIŠA MARJAN (SS)    Kraj: ROGATEC
6-11 KLANČNIK SANDI (SS)
6-11 BOŽAK VIKI (SS) 
6-11 SEKIRNIK ŽELJKO (SS)
6-11 KOLAR JOŠKO (SS)    
6-11 MUŠIĆ IBRAHIM (SS)    
     
  TK ŠENTJUR 2   URADNA POSTAVITEV - OK
   
KRIVEC JURE  
SPOLENAK ŽAN
       
2 DOBOVIŠEK ALEŠ 6,5  
3 RECKO SANDI 5 kapetan - JANEZ ARZENŠEK
4 KNEZ MATJAŽ (SS) 4 GSM: 041 689 331
5 MAJCEN KARLI (SS) 1,5
6 ARZENŠEK JANEZ (SS) 1 predviden čas odigravanja tekem:
7-9 ŠKORJANC JURE (SS)   ČETRTEK: 17.00
7-9 ORAČ TIM  
7-9 LESKOVŠEK DEJAN Kraj: ŠENTJUR
   
  TK PLANINA PRI SEVNICI   URADNA POSTAVITEV - OK
 
NEJC LAMPRET
TINKARA KOVAČ
TILEN KOVAČ  
       
2-3 BOŠTJAN LONČARIČ 2,5  
2-3 DARKO ROMIH (SS) 2,5  
4 GREGOR KOVAČ  2 kapetan - GREGOR KOVAČ
5-13 IZTOK SENICA   GSM: 051 436 543
5-13 BORUT JAZBINŠEK  
5-13 DEJAN RAJH   predviden čas odigravanja tekem:
5-13 BOJAN SENICA   ČETRTEK: 17.00
5-13 SANDI ŠTERPIN  
5-13 ROMAN ROMIH (SS) Kraj: PLANINSKA VAS
5-13 ROMAN PLANKO (SS)
5-13 MARKO TOVORNIK
5-13 JOŽE VREČKO (SS)