ROME MASTERS 2026
Pozdravljeni članice in člani Tenis kluba Rogaška
Izvršilni odbor planira organizirati ogled ATP turnirja v Rimu 6, 7 in 8 maja (2 nočitve) , potovanje z hitrim vlakom od Benetk do Rima in nazaj. Do Benetk lahko z osebnimi avtomobili.
Odhod 6. maja iz Benetk okrog 9 ali 10 ure, prihod v Rim okrog 14 ure, popoldan in večer prosta.
7. 5. Ogled tekem od 11 ure do poznega popoldneva. 8. Maja ogled znamenitost Rima in pozno popoldan odhod iz Rima.
Strošek povratne vozovnice za vlak 102 EUR, vstopnica na stadion 7. maja od 103 -130 EUR, Hotel Raffaelo v centru mesta za enkrat cena 150-180 EUR za 2 osebi. Skupni ocenjen strošek 430 .
Če spremenimo datume so drugačne cene vstopnice na stadion na primer 8. Maja 200 EUR
Tenis klub bo za to potovanje namenil 2000 EUR in razdelil na tiste ki bodo potovali kot potne stroške (člane v letu 2025). Članom se lahko pridružijo tudi nečlani .
Plan je pripravil predsednik kluba, sprejema predloge na Whats Ap ali na 040 698 220. Prijave čim prej najkasneje do 15. JANUARJA zaradi nakupa vstopnic za stadion.

